Pinnacle Studio 24 Standard ML EU
Kód výrobku: PNST24STMLEU
Vaše cena v Kč s DPH:
1.339,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
1.107,-
Dostupnost:
skladem
 

SW Studio 24 Standard pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, 6 stop, 64-bit architektura, editace videa ze dvou kamer, lokalizováno do češtiny

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

 

Zjednodušte pracovní postupy s inteligentními nástroji a šablonami.

Pinnacle Studio vám díky inteligentním nástrojům a intuitivním šablonám umožňuje vytvářet ohromující videa. Můžete kombinovat fotografie a videa napříč šestistopou časovou osou a rychle ořezávat, trimovat nebo otáčet videa. S tematickými šablonami projektů můžete nastartovat své projekty a vytvářet videa ze svateb, sportovních událostí a dovolených pomocí několika kliknutí. S nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z můžete ukázat svou kreativitu světu. Užijte si flexibilitu pracovní plochy produktu Pinnacle Studio a posuňte své střihy na novou úroveň.

 

Rozšiřte své kreativní možnosti s efekty a nástroji pro korekci barev.

Rozšiřte své možnosti v oblasti barev s produktem Pinnacle Studio a prozkoumejte stovky kreativních nástrojů, šablon, filtrů a efektů. Posuňte hranice v oblasti korekce videa a stylizujte svou produkci s uměleckými filtry nebo použijte profily LUT pro okamžité dosažení profesionálních barev. Prozkoumejte výkonné nástroje pro korekci barev a získejte to nejlepší světlo pro každou. Můžete také experimentovat s nástrojem Selektivní barva, zvýraznit jeden odstín a přitáhnout tak pozornost k důležitému aspektu obrazu. Nebo využijte šablony projektů pro rychlé vytváření prezentací a tematických videí. Pinnacle Studio vám umožňuje vyzkoušet skutečně kreativní transformace barev.

 

Užijte si nástroje pro snadný záznam videa a záznam obrazovky.

Pinnacle Studio usnadňuje tvorbu jedinečných a kreativních produkcí s více kamerami. S funkcí MultiCam Capture Lite můžete nahrávat video z webové kamery, systémový zvuk, zvuk mikrofonu a záznam obrazovky. Rozšiřte své možnosti u projektů s více kamerami se střihem záznamů z více kamer a upravujte záznam napříč až dvěma zdroji videa! Můžete snadno synchronizovat kanály videa a vybrat požadovaný úhel při přehrávání videa nebo rychle vytvořit efekty obrazu v obraze. Pinnacle Studio vám umožňuje vytvářet výuková videa, tutoriály, prezentace a další produkce se záznamem z více kamer.

 

 

Kreativní nahrávání, střih a vrstvení zvuku.

V produktu Pinnacle Studio můžete k videím přidat vybroušený zvuk. Můžete snadno vrstvit stopy videa a zvuku, přizpůsobit hlasitost a přidat efekty zesílení nebo zeslabení nebo zcela zvuk ztišit pomocí několika kliknutí. Užijte si praktičnost nástrojů pro nahrávání videa zabudovaných do časové osy pro rychlé přidávání hlasových komentářů a dialogů ke každému projektu. Díky knihovně zvukových efektů a bezplatné hudby Pinnacle Studio umožňuje předvést kreativitu se zvukem videa.

 

Využijte Pinnacle Studio na maximum s neuvěřitelnou knihovnou výukových materiálů.

Knihovna výukových materiálů produktu Pinnacle Studio vám pomůže vytvářet hned od začátku videa vysoké kvality. Střih videa je náročná disciplína a Pinnacle Studio nabízí všechny potřebné prostředky, díky kterým můžete prozkoumat rozhraní a posunout videa na novou úroveň. Rozšiřte své dovednosti s rychlými tipy a triky – v psané formě i ve formě videa. Klaďte dotazy a spojte se s dalšími uživateli na našich uživatelských fórech. S naší knihovnou prostředků na dosah ruky zvládnete vše – od začátečnických střihů po pokročilé techniky. Prohlubte své znalosti, spojte se s dalšími uživateli online a objevte skutečný výkon, přesnost a kontrolu, které nabízí Pinnacle Studio.

 

Sdílejte videa napříč formáty, zařízeními a obecenstvem.

Podpora všech oblíbených formátů souborů a zařízení produktu Pinnacle Studio vám dává naprostou kontrolu nad exportem. Můžete vypálit projekty videa na disky, nahrát záznamy přímo na YouTube nebo Vimeo nebo exportovat video do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dotáhněte video do konce a vytvořte vysoce kvalitní DVD s více než 20 tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. S produktem Pinnacle Studio můžete předvést svá videa každému obecenstvu.

 

 

Minimální systémové požadavky

 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Windows 10 64-bitová verze
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
 • RAM 4 GB, doporučeno 8 GB a více.
 • Grafická karta s minimálním rozlišením 1024x768, minimálně 256MB VRAM, doporučeno 512 MB VRAM
  Doporučené grafické karty:
  - NVIDIA GeForce700series / Quadro 600 (Fermi-based) nebo novější
  - ATI Radeon HD 5XXX series nebo vyšší
  - Intel HD Graphics Ivy Bridge nebo vyšší
  -3D titulkovač vyžaduje DirectX 11
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • Windows-kompatibilní zvukovou
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

 

Formáty pro import

 • Video: AVCHD2, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC1 (H.265), GoPro LRV
 • Zvuk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC32, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF

 

Formáty pro export

 • Disky: DVD, AVCHD, Blu-ray (export na BluŔay je možný po zakoupení licence přímo z programu)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, , H.264, XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF
 • Obrázky: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Zvuk: AC32, MP2, MP3, MP4, WAV

1 HEVC (H.265) vyžaduje podporu Windows 10, podporu hardwaru v PC a nainstalované rozšířeníMicrosoft HEVC
2 Pro využití AC3 a AVCHD (MTS) je vyžadována podpora těchto formátů a operační systém Windows 10

Podporované jazyky

Angličtina, Čeština, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Japonština, Němčina, Polština, Ruština, Španělština a Švédština


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514