Pinnacle Studio 23 Standard ML EU
Kód výrobku: PNST23STMLEU
Vaše cena v Kč s DPH:
1.339,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
1.107,-
Dostupnost:
skladem
 

SW Studio 23 Standard pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, 6 stop, 64-bit architektura, editace videa ze dvou kamer, lokalizováno do češtiny

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

 

 

Výkonný střih na časové ose ve více stopách s dokonalými výsledky

Pinnacle Studio 23 nabízí všechny nástroje potřebné pro profesionální zpracování vašeho příštího projektu. Díky zlepšené přesnosti a intuitivnímu ovládání můžete média jednoduše přetahovat myší a snadno je oříznout, zkrátit nebo otočit a zařadit do projektu na šestistopé časové ose. Začněte od scénáře, abyste si udělali představu, jak se bude příběh odvíjet, a pak na časové ose svůj film vytvořte a dokončete. Barvy můžete dolaďovat průběžně, nebo můžete obraz vylepšit pomocí efektů. Udržujte si v projektu pořádek pomocí Zásobníků projektu, které vám pomůžou s efektivní správou médií. Pracujte bez potíží na více obrazovkách a přizpůsobte si pracovní prostředí tak, abyste zkratky k oblíbeným nástrojům a média vždy snadno našli.

 

Efekty a hudba, které rozezpívají každý projekt!

Vypilujte svoji příští produkci s použitím více než 1500 efektů, animovaných titulků a přechodů. Vylaďte obraz, opravte barvy a nastavte barevnou náladu vašeho projektu pomocí základních nástrojů pro Color Grading. Nástrojem Selektivní barva můžete zvýraznit určitou barvu a přitáhnout tak pozornost k důležitému aspektu obrazu. Opravte běžné problémy jako třeba červené oči a uložte nejpoužívanější efekty mezi Oblíbené, abyste je snadno našli, až je budete zase potřebovat. Najděte tu pravou hudební stopu ke svému videu, třeba pomocí funkce ScoreFitter nebo v knihovně bezplatných zvukových stop, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 

Vzrušující doplňky, které rozhýbou váš příští projekt

Vytvářejte animace ve filmovém stylu snímek po snímku a vydejte se za hranice běžného střihu s funkcí fázové animace. Můžete také zobrazit více videí najednou pomocí šablon rozdělené obrazovky a dosáhnout tak výrazného dynamického efektu. Můžete snadno synchronizovat a kombinovat záběry z více kamer a při běžícím videu přepínat mezi úhly záběru. Při přehrávání časové osy přepínejte mezi záběry a automaticky zarovnávejte klipy pomocí synchronizace zvuku. Záběry z více kamer můžete kombinovat s efektem Obraz v obraze a přechody mezi kamerami je snadné vyšperkovat akčními přechody.

 

Natočte video, zaznamenejte obrazovku počítače a spojte vše na pár kliknutí dohromady.

Pinnacle Studio nabízí všechny nástroje, které potřebujete ke snadnému zachycení a střihu svých videí. Funkce MultiCam Capture Lite vám umožní zachytit video z webové kamery a současně nahrávat obsah obrazovky. Můžete na jednom místě zobrazit náhledy vašeho obsahu a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých zdrojů. Střih záběrů natočených z různých úhlů je snadný – jednoduše při přehrávání časové osy přepínejte mezi záběry, nebo vytvořte efekt obrazu v obraze. Je to skvělý způsob, jak vytvářet poutavá výuková videa, tutoriály, herní videa, unboxing a mnoho dalšího. 

 

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty

64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Zpracovávat můžete i video z mobilních zařízení a kamer nové generace, které podporují VFR. Výsledek můžete exportovat do celé řady oblíbených formátů a sdílet na svém oblíbeném zařízení.

 

Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení

Když dokončíte úpravy a chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, nahrát přímo na YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha rozšířených formátů pro zobrazení na oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio 23 obsahuje více než 20 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet špičkové personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vylepšená funkce MyDVD usnadňuje víc než kdy dřív vypalování disků DVD, AVCHD a Blu-ray*.

*Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray je třeba zakoupit samostatně.

 

Využijte Pinnacle Studio na maximum!

Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, mediálním profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku. Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 23, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu ZDARMA na 10 dnů.

*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

STUDIO

Více než 1 500 efektů, titulů a šablon, Úprava HD videa napříč 6 stopami, NOVINKA Efektivita časové osy, Záznam obrazovky z více kamer, Video na rozdělené obrazovce, Selektivní barva, Fázové animace, Výuková videa

 

Minimální systémové požadavky
 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Vyžadován 64-bitový operační systém: Doporučeno Windows 10, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
  • Intel Core i7 4th generace a vyšší nebo AMD Athlon A10 a vyšší pro vícekamerový střih
 • Pro technologii UHD nebo úpravy záznamu z více kamer nebo 360° video je minimální velikosti
  paměti RAM 4 GB, důrazně se doporučuje alespoň 8 GB.
 • Grafická karta s minimálním rozlišením 1024x768, minimálně 256MB VRAM, doporučeno 512 MB VRAM
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • Windows-kompatibilní zvukovou kartu (pro podporu surround náhledu je nutná karta s více výstupy)
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

Formáty pro import

 • Video: AVCHD2, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC1 (H.265), XAVC S, GoPro LRV
  Zvuk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC32, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

 • Disky: DVD, AVCHD, Blu-ray (export na BluŔay je možný po zakoupení licence přímo z programu)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, , H.264, XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF
 • Obrázky: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Zvuk: AC32, MP2, MP3, MP4, WAV

1 HEVC (H.265) vyžaduje podporu Windows 10, podporu hardwaru v PC a nainstalované rozšířeníMicrosoft HEVC
2 Pro využití AC3 a AVCHD (MTS) je vyžadována podpora těchto formátů a operační systém Windows 10

Podporované jazyky

 • Angličtina, Čeština, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Japonština, Němčina, Polština, Ruština, Španělština a Švédština

Produktová specifikace produktu se může časem změnit


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514