Pinnacle Studio 23 Plus ML EU
Kód výrobku: PNST23PLMLEU
Vaše cena v Kč s DPH:
2.214,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
1.830,-
Dostupnost:
skladem
 

SW Studio 23 Plus pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, editace 3D, 24 stop, Dolby 5.1 kodek, 64-bit architektura, editace videa ze čtyř kamer, funkce sledování pohybu, lokalizováno do češtiny

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

 

Popusťte uzdu své kreativitě s profesionálními nástroji pro střih videa a zvuku nového softwaru Pinnacle Studio™ 23 Plus. Tato nová verze zjednodušuje střih a umožňuje rychle používat potřebné nástroje s výkonem a přesností, jaké očekáváte. Své filmy můžete stříhat na 24stopé časové ose a dodat jim dramatičnost a lesk pomocí více než 1800 filtrů a efektů, střihu záznamů z více kamer, záznamu obrazovky a tematických šablon. Vylepšený Color Grading a neuvěřitelné nástroje profesionálního kalibru vám umožní vytvářet jedinečná profesionální videa. Hotový projekt můžete snadno sdílet – online, v některém z rozšířených formátů nebo na disku včetně kreativních nabídek. Je snadné vytvářet dokonalá videa a zkoumat nové kreativní možnosti, které vám Pinnacle Studio Plus dává na dosah ruky.

 

Výkonná vylepšení střihu na časové ose

Vylepšené a intuitivní uživatelské rozhraní softwaru Pinnacle vám poskytne nástroje, které potřebujete, a výkon a přesnost, které očekáváte. S cílem usnadnit proces střihu videa jsme umožnili organizování médií projektu do zásobníků a snadnou práci s fotkami, videem a hudbou ve 24 stopách. Zlepšená kontrola využívající klíčové snímky a vnořené klipy vám umožní přesný střih bez komplikované časové osy. Opravte barvy nebo zkreslení objektivu, přidejte k videu pohyb pomocí posuvníku a lupy, vytvořte překryvné efekty s barevným klíčováním a dělejte mnoho dalšího – to vše vám dovolí výkonné funkce softwaru Pinnacle Studio Plus!

 

Efekty a hudba, které rozezpívají každý projekt

Pokud hledáte kreativitu, začněte s více než 1800 efekty profesionální kvality. Jděte nad rámec opravování běžných problémů videa – proměňte šedé nebe na modré a získejte to nejlepší světlo pro každou scénu! Se zlepšenými funkcemi pro Color Grading můžete vylepšit atmosféru a dosáhnout profesionálních a konzistentních barev každé scény. Začněte od nuly nebo využijte tematické šablony ze sbírky Montage, které vám umožní na pár kliknutí dokonale vystihnout svatbu, sportovní zápas nebo dovolenou. Navíc můžete vyhledat pro své video ten správný hudební doprovod nebo přidat zvukovou stopu z naší bezplatné hudební knihovny a sledovat, jak se zvuková stopa automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 

Profesionální nástroje pro profesionální produkci.

Můžete snadno synchronizovat a kombinovat záznam až ze čtyř kamer pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání časové osy vybírat ten správný úhel pohledu. Přidejte titulek nebo grafiku k pohyblivému objektu s vylepšenou funkcí Sledování pohybu, vytvářejte skvělé animované sekvence s Fázovou animací, ukažte více videí současně na rozdělené obrazovce, pohrajte si s průhledností nebo umístěte lidi či objekty na různá pozadí s efektem barevného klíčování. S těmito úžasnými nástroji budete mít vše, co potřebujete k uvolnění svého kreativního potenciálu.

 

Zvuk v profesionální kvalitě váš projekt oživí!

Výkonné zvukové nástroje softwaru Pinnacle Studio 23 Plus se postarají o dokonale vyvážený zvuk. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem. Najděte tu pravou hudební doprovodnou stopu k vašemu videu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty

64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z mobilních zařízení a kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte import HEVC videa (H.265) s podporou procesorů Intel 6. generace nebo některých grafických karet NVIDIA. S novým dávkovým zpracováním bude váš proces exportu efektivnější než kdy dříve. Hotový projekt můžete exportovat do celé řady oblíbených formátů, včetně animovaných GIFů, a sdílet jej na svém mobilním zařízení.

 

Zaznamenání videa z více zdrojů a jejich společný střih

Pinnacle Studio Plus nabízí všechny nástroje, které potřebujete ke snadnému zachycení a střihu svých videí. Funkce MultiCam Capture Lite vám umožní třeba zachytit video z webové kamery a současně nahrávat obsah obrazovky. Můžete na jednom místě zobrazit náhledy vašeho obsahu a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých zdrojů. Střih záběrů natočených z různých úhlů je snadný – jednoduše při přehrávání časové osy přepínejte mezi záběry, nebo vytvořte efekt obrazu v obraze. Je to skvělý způsob, jak vytvářet poutavá výuková videa, tutoriály, herní videa, unboxing a mnoho dalšího.

 

Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení

Když dokončíte úpravy a chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, nahrát přímo na YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha rozšířených formátů pro zobrazení na oblíbeném zařízení. Dotáhněte video do konce a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio 23 Plus zahrnuje více než 50 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet špičkové personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vylepšená funkce MyDVD usnadňuje víc než kdy dřív vypalování disků DVD, AVCHD a Blu-ray*.

 

*Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray je třeba zakoupit samostatně.


Využijte Pinnacle Studio na maximum!

Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, mediálním profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku. Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

 

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 23, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu ZDARMA na 10 dnů.

*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

Systémové požadavky
 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Vyžadován 64-bitový operační systém: Doporučeno Windows 10, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
  • Intel Core i7 4th generace a vyšší nebo AMD Athlon A10 a vyšší pro vícekamerový střih
 • 4 GB RAM a více, 8GB a více doporučeno pro vícekamerový střih
 • Grafická karta s minimálním rozlišením 1024x768, minimálně 256MB VRAM, doporučeno 512 MB VRAM
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • Windows-kompatibilní zvukovou kartu (pro podporu surround náhledu je nutná karta s více výstupy)
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

Formáty pro import

 • Video: AVCHD2, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC1 (H.265), XAVC S, GoPro LRV
  Zvuk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC32, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

 • Disky: DVD, AVCHD, Blu-ray (export na BluŔay je možný po zakoupení licence přímo z programu)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, , H.264, XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF
 • Obrázky: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Zvuk: AC32, MP2, MP3, MP4, WAV

1 HEVC (H.265) vyžaduje podporu Windows 10, podporu hardwaru v PC a nainstalované rozšířeníMicrosoft HEVC
2 Pro využití AC3 a AVCHD (MTS) je vyžadována podpora těchto formátů a operační systém Windows 10

Podporované jazyky

 • Čeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Danish, Holandština, Finština, Italština, Japonština, Polština, Ruština, Španělština, Švédština

Produktová specifikace produktu se může časem změnit


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514