Pinnacle Studio 23 Ultimate Classroom License 15+1
Kód výrobku: LCPNST23ULMLCRA
Vaše cena v Kč s DPH:
13.802,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
11.407,-
Dostupnost:
není skladem
 

SW Studio 23 Ultimate pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, editace 3D, neomezeně stop, Dolby 5.1 kodek, 64-bit architektura, editace videa ze šesti kamer, sledování pohybu včetně rozmazání, lokalizováno do češtiny, školní licence (15 výukových PC + 1učitel)

Školní licence pro 15 studentských PC + 1 PC učitele

 

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

NOVÉ kreativní efekty! Užijte si filtry, efekty a mnoho dalšího.

Software Pinnacle Studio 23 Ultimate je plný vysoce výkonných funkcí, se kterými můžete stříhat HD a 4K video na profesionální úrovni. Pinnacle Studio 23 Ultimate nabízí spoustu kreativních možností, například maskování videa, se kterým snadno vytvoříte překryvné vrstvy s textem nebo tvary, vylepšíte nebo odstraníte objekty z videa, vytvoříte masku z textu a mnoho dalšího! Stříhejte přesně a užijte si vysoce kreativní možnosti režie s klíčovými snímky prakticky pro všechny atributy. S novými profesionálními nástroji rychle opravíte nedokonalosti a pomocí uměleckých efektů nastavíte barevné ladění každé scény – nástroje pro Color Grading promění každý projekt na stylový film. Kreativní možnosti a přizpůsobení jsou se softwarem Pinnacle Studio 23 Ultimate neomezené.

 

Vylepšení! Střih na časové ose s neomezeným počtem stop.Pinnacle Studio 23 Ultimate poskytuje nástroje, které potřebujete, a výkon a přesnost, jaké očekáváte. Bez námahy přetahujte klipy na časovou osu bez ohledu na umístění klíčových snímků. Můžete vytvářet vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti a využívat jedinečné možnosti vrstvení s novou funkcí maskování videa. Nová funkce vnořených klipů vám umožní efektivnější práci, snadné seskupení několika klipů a úklid časové osy – přitom stačí dvakrát kliknout a uvidíte jednotlivé rozbalené klipy. Navíc můžete stříhat v neomezeném počtu stop s přesným ovládáním, a dokonce můžete upravit klávesové zkratky a pracovní plochu. Pinnacle Studio je editor videa navrženy pro přizpůsobení projektů podle preferencí, abyste mohli provádět úpravy jako profesionálové.

 

NOVÉ špičkové efekty, které ohromí vaše publikum.

S více než 2000 efekty v profesionální kvalitě a spoustou profesionálních nástrojů je software Pinnacle Studio 23 Ultimate ideální volbou pro neomezenou kreativitu. S výkonnými a profesionálními efekty této verze můžete opravovat běžné problémy s videem, stabilizovat roztřesené nahrávky, přeměnit šedé nebe na modré a mnohem více. S ovládacími prvky pro Color Grading můžete vylepšit obraz, opravit barvy a podbarvit atmosféru, nyní s možností kopírování a vkládání atributů mezi klipy. Nebo jednoduše zdůrazněte určitou barvu nástrojem Selektivní barva a přitáhněte k ní pozornost. Vyzkoušejte si to, vylepšete své video a nechte se překvapit výkonem, ovládáním a přesností softwaru Pinnacle Studio 23 Ultimate.

 

VYLEPŠENÍ! Naprostá kontrola nad 360° videem

Pinnacle Studio 23 Ultimate nabízí vše, co potřebujete ke střihu 360° videa. Přidejte titulky, zkraťte video, dokonce se můžete podívat i na náhled 360° záběrů, než začnete pracovat. Novinkou v softwaru Pinnacle Studio 23 je možnost zmrazení snímku 360° videa, než se znovu vrhnete do akce. Výsledek můžete exportovat pro přehrávání na VR brýlích, nahrát na YouTube 360° nebo dokonce určit směr pohledu převést 360° video na standardní. Tím to ale nekončí, pozvedněte své 360° video na novou úroveň a poskytněte svým divákům několika kliknutími jedinečnou perspektivu vytvořením malé planety nebo králičí nory. Pinnacle Studio 23 Ultimate nabízí vše pro to, abyste si 360°video užili ze všech úhlů.

 

BONUS! Verze Ultimate je plná funkcí, výkonu a kreativních ovládacích prvků.

Software Pinnacle Studio 23 Ultimate je nabitá funkcemi, které potřebujete k vytvoření svého příštího filmu. Využijte funkce profesionální kvality, které byste u softwaru pro spotřebitele nečekali, například Color Grading, zlepšené ovládání pomocí klíčových snímků, nové maskování videa a mnoho dalšího. Snadno zachytíte a sesynchronizujete záběry až ze šesti kamer pomocí funkcí Pinnacle MultiCam Capture a editoru záznamu z více kamer a při přehrávání časové osy vyberete ten pravý úhel pohledu. Můžete sledovat, popsat nebo rozmazat objekt pomocí funkce Sledování pohybu nebo maskování videa, vytvářet úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávat lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí efektu barevného klíčování. Překvapte sami sebe, co všechno je možné se softwarem Pinnacle Studio zvládnout – najdete v něm všechno, co je třeba k vytvoření vašeho příštího skvělého videa.

 

NOVINKA! Efekty NewBlue: Neomezená kreativita pouze ve verzi Ultimate!

Nechte se inspirovat sbírkou špičkových efektů od NewBlue FX – exkluzivně pro verzi Ultimate – a užijte si střih videa bez hranic. Stříhejte jako profesionálové s využitím více než 1000 předvoleb v profesionální kvalitě od špičky na trhu NewBlue FX. Dostaňte ze svého videa to nejlepší a odstraňte roztřesení z ručních záběrů pomocí nových stabilizačních nástrojů NewBlue. Můžete opravit video a eliminovat všechny drobné nedokonalosti, použít korekci zkreslení objektivu, proměnit den na noc, vytvořit odrazy, vylepšit barvy a mnoho dalšího. Rozšiřte vizuální a grafické možnosti svého příštího projektu a uvidíte, že si výsledky jednoduše zamilujete.

 

Zvuk a produkce v profesionální kvalitě!

S výkonnými nástroji pro úpravy zvuku v softwaru Pinnacle Studio Ultimate zajistíte dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy zřetelný a nerušený okolním hlukem. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu. Další možnosti najdete v obchodu Pinnacle Studio, kde můžete zakoupit široký výběr bezplatně použitelných hudebních stop od Triple Scoop Music.

 

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty

Užijte si výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z telefonů a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a vyšších datových toků a využijte podporu importu/exportu formátu HEVC (H.265) na procesorech Intel 6. generace a některých kartách NVIDIA. Pinnacle Studio Ultimate také podporuje XAVC, MXF a inteligentní kódování v kvalitě 4K/HD. Novinkou ve verzi Pinnacle Studio 23 je export videa s průhledným pozadím díky podpoře alfa kanálů, což usnadňuje i vytváření a export GIFů. Výsledný projekt můžete snadno exportovat do celé řady oblíbených formátů umožňujících snadné sdílení.

 

Zaznamenání videa z více zdrojů a jejich společný střih

Pinnacle Studio Ultimate nabízí všechny nástroje, které potřebujete ke snadnému zachycení a střihu svých videí. S novou funkcí MultiCam Capture Lite můžete zaznamenat video z webové kamery a současně snímat obrazovku počítače. Můžete na jednom místě zobrazit náhledy vašeho obsahu a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých zdrojů. Střih záběrů natočených z různých úhlů je snadný – jednoduše při přehrávání časové osy přepínejte mezi záběry, nebo vytvořte efekt obrazu v obraze. Je to skvělý způsob, jak vytvářet poutavá výuková videa, tutoriály, herní videa, unboxing a mnoho dalšího.

 

Prozkoumejte možnosti exportu do různých formátů a urychlete převádění obsahu!

Vysoký výkon nekončí jen u střihu. Pinnacle Studio Ultimate nabízí vše potřebné pro export hotového videa pro různé účely. Jakékoli video můžete snadno převést do celé řady oblíbených formátů, optimálních pro další použití. Video můžete přímo nahrát na YouTube nebo Vimeo, uložit na digitální médium nebo exportovat na disk. Vytvořte vysoce kvalitní disk DVD s nabídkou a kapitolami pomocí softwaru Pinnacle MyDVD. Více než 100 stylových a přizpůsobitelných šablon vám pomůže rychle vytvářet personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Se softwarem Pinnacle Studio jsou vaše možnosti téměř bez hranic.

 

Využijte Pinnacle Studio na maximum!

Je pro vás Pinnacle Studio Ultimate novinkou, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, mediálním profesionálům i filmařům z naší komunity a využijte tento produkt na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku. Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 23, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu ZDARMA na 10 dnů.

*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

Objevte dostupnou alternativu ke špičkovým aplikacím pro střih videa.

Pinnacle Studio Ultimate je měřítkem pro výkonnou produkci videa za dostupnou cenu. Software Pinnacle nabízí profesionální nástroje a je špičkou v oboru snadného vytváření domácích projektů s přizpůsobitelnými možnostmi a opakovaně využitelnými šablonami. Objevte špičkové řešení bez předplatného, které vás dostane nejblíže profesionálním výsledkům bez profesionální cenovky. Stačí si koupit software Pinnacle Studio jednou a bude váš napořád. Získejte profesionální výkon a kvalitní nástroje, které potřebujete, abyste pozvedli své chopnosti na novou úroveň.

 

 

STUDIO ULTIMATE

Více než 2 000 efektů, titulů a šablon, Střih videa v rozlišení HD a 4K u neomezeného počtu stopi.

 

ZAHRNUJE VŠE Z PRODUKTU STUDIO A NAVÍC:

NOVINKA Maskování videa, NOVINKA Selektivní Vectorscope, NOVINKA Export kanálu alfa, NOVINKA NewBlue Audio Essentials, VYLEPŠENÍ Střih 360° videa, Klíčové snímky Color Grading,Video na rozdělené obrazovce s klíčovými snímky, Plynulé přechody, Sledování pohybu s mozaikovým rozostřením, Více formátů a podpory.

 

Minimální systémové požadavky
 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Vyžadován 64-bitový operační systém: Doporučeno Windows 10, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
  • Intel Core i7 4th generace a vyšší nebo AMD Athlon A10 a vyšší pro vícekamerový střih
 • Pro technologii UHD nebo úpravy záznamu z více kamer nebo 360° video je minimální velikosti
  paměti RAM 4 GB, důrazně se doporučuje alespoň 8 GB.
 • Grafická karta s minimálním rozlišením 1024x768, minimálně 256MB VRAM, doporučeno 512 MB VRAM
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • Windows-kompatibilní zvukovou kartu (pro podporu surround náhledu je nutná karta s více výstupy)
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

Formáty pro import

 • Video: AVCHD2, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC1 (H.265), XAVC S, GoPro LRV
  Zvuk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC32, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

 • Disky: DVD, AVCHD, Blu-ray (export na BluŔay je možný po zakoupení licence přímo z programu)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, , H.264, XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF
 • Obrázky: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Zvuk: AC32, MP2, MP3, MP4, WAV

1 HEVC (H.265) vyžaduje podporu Windows 10, podporu hardwaru v PC a nainstalované rozšířeníMicrosoft HEVC
2 Pro využití AC3 a AVCHD (MTS) je vyžadována podpora těchto formátů a operační systém Windows 10

Podporované jazyky

 • Angličtina, Čeština, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Japonština, Němčina, Polština, Ruština, Španělština a Švédština

Produktová specifikace produktu se může časem změnit


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514