Pinnacle Studio 22 Ultimate Classroom License 15+1
Kód výrobku: LCPNST22ULMLCRA
Vaše cena v Kč s DPH:
12.780,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
10.562,-
Dostupnost:
není skladem
 

SW Studio 22 Ultimate pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, editace 3D, neomezeně stop, Dolby 5.1 kodek, 64-bit architektura, editace videa ze šesti kamer, sledování pohybu včetně rozmazání, lokalizováno do češtiny, školní licence (15 výukových PC + 1učitel)

Školní licence pro 15 studentských PC + 1 PC učitele

 

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

 

Pinnacle Studio 22 Ultimate

Zapojte výkon a kreativní možnosti NOVÉHO softwaru Pinnacle Studio™ 22 Ultimate a pusťte se do profesionální produkce. Tento plně vybavený a pokročilý software je naším dosud nejrychlejším a nejvšestrannějším řešením pro střih videa. S nepřekonatelnou přesností a kontrolou – také díky tříbodovému a čtyřbodovému střihu – můžete pracovat s neomezeným počtem stop v HD a 4K. Využijte nástroje profesionálního kalibru, záznam a střih z více kamer, nová dynamická videa na rozdělené obrazovce a propracované zvukové nástroje při práci projektech profesionální kvality. Nová technologie Color Grading a ohromující efekty pomohou proměnit každý projekt na film s dokonalými barvami. Vyberte si z více než 2000 kreativních efektů a navíc ze špičkových pluginů NewBlueFX, které zlepší každý záběr, opraví nedokonalosti a dokonce i stabilizují roztřesený záznam. O hotový projekt se můžete snadno podělit – online, v některém z oblíbených formátů souborů, nebo na disku s kreativními šablonami nabídek, které nezklamou ani profesionální produkci. Inspirujte v sobě filmového producenta a pracujte jako profesionál se softwarem Pinnacle Studio 22 Ultimate.

 

NOVÉ kreativní efekty! Užijte si filtry, efekty a mnoho dalšího.

Software Pinnacle Studio 22 je plný vysoce výkonných funkcí, se kterými můžete stříhat video na profesionální úrovni. Můžete vytvářet působivá videa v rozlišení HD nebo sdílet nejlepší momenty z cest a zobrazit videa z více zdrojů najednou díky novému dynamickému videu a klíčovým snímkům na rozdělené obrazovce. Klíčové snímky rychle přidají nové snímky do vašeho videa a oživí vaše video způsobem, o kterém se vám ani nesnilo. Můžete vytvořit plynulé přechody mezi scénami nebo zvýraznit jediný obrázek videa a vytvořit jedinečný efekt. S novými profesionálními nástroji můžete rychle opravit barvy a pomocí uměleckých efektů podbarvit atmosféru videa. Díky novým ovládacím prvkům odstupňování barev můžete převést každé video na stylizovaný film. Kreativní možnosti a přizpůsobení jsou se softwarem Pinnacle Studio 22 Ultimate neomezené.

 

Vylepšení! Střih na časové ose s neomezeným počtem stop.

Pinnacle Studio 22 zjednodušuje střih a umožňuje vám rychle používat potřebné nástroje se silou a přesností, jaké očekáváte. Nyní můžete k přetažení na časovou osu také přesně vložit klipy s novými úpravami se třemi a čtyřmi body. Můžete přizpůsobit a použít sofistikované efekty, které vašim videům dají profesionální vzhled – i při práci s videem v rozlišení HD a 4K. Můžete stříhat neomezený počet stop s přesným ovládáním způsobu, jakým vyprávíte svůj příběh, dokonce můžete upravit kláveskové zkratky a pracovní plochu. Můžete vytvářet překrývající se efekty nebo vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti a dodávat videům pohyb s funkcí Posuvník a lupa. Pinnacle Studio je editor videa navrženy pro přizpůsobení projektů podle preferencí, abyste mohli provádět úpravy jako profesionálové.

 

NOVÉ špičkové efekty, které ohromí vaše publikum.

S více než 2000 efekty v profesionální kvalitě a 1 000 dalšími prémiovými efekty od NewBlueFX je software Pinnacle Studio 22 Ultimate ideální volbou pro neomezenou kreativitu. S výkonnými a profesionálními efekty můžete opravovat běžné problémy videa, stabilizovat roztřesené záznamy, přeměnit šedé nebe na modré a mnohem více. S novými základními ovládacími prvky odstupňování barev můžete vylepšit obraz, opravit barvy podbarvit atmosféru a pomocí nové funkce Selektivní barva můžete zvýraznit jednu barvu a přitáhnout pozornost k objektu. Můžete získat nejlepší nasvícení u každé scény, změnit celou náladu spolu s titulky a překryvy nebo přidat zábavnou stopu a zvýšit hlasitost. S rozšířenou nabídkou přechodů a nových 3D objektů můžete přidávat efekty a vytvářet videa, která budou vypadat jako filmové trháky. Vyzkoušejte si je, vylepšete své video a nechte se překvapit výkonem, ovládáním a přesností softwaru Pinnacle Studio 22 Ultimate.

 

BONUS! Verze Ultimate je plná funkcí, výkonu a kreativních ovládacích prvků.

Software Pinnacle Studio 22 Ultimate je nabitá funkcemi, které potřebujete k vytvoření svého příštího filmu. Můžete vytvářet ohromující 360° videa, přidávat titulky a prozkoumávat své video ze všech úhlů. Exportujte a přehrávejte video na 360° videopřehrávači nebo převeďte video na standardní formát pro sdílení na velké obrazovce. Pracujete se záznamem z více kamer? Můžete snadno synchronizovat a kombinovat až 6 kamer pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání videa vybírat ten správný úhel pohledu. Můžete sledovat, popsat nebo rozmazat objekt pomocí vylepšené funkce Sledování pohybu, vytvářet úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávat lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí efektu barevného klíčování. Se všemi těmito profesionálními nástroji pro úpravy budete mít po ruce vše, co potřebujete k vytvoření svého dosud nejlepšího filmu!

 

 

NewBlue Effects: Neomezená kreativita pouze ve verzi Ultimate!

Nechte se inspirovat sbírkou špičkových efektů od NewBlue FX – exkluzivně pro verzi Ultimate – a užijte si střih videa bez hranic. Stříhejte jako profesionál s pomocí více než 1000 předvoleb v profesionální kvalitě od špičky na trhu NewBlue FX, nyní s bestsellerem NewBlue Video Essentials I. Dostaňte ze svého videa to nejlepší a odstraňte roztřesení z ručních záběrů pomocí stabilizačních nástrojů NewBlue. Můžete opravit video a eliminovat všechny drobné nedokonalosti, použít korekci zkreslení objektivu, převést den na noc, vytvořit odrazy, vylepšit barvy a mnoho dalšího. Rozšiřte vizuální a grafické možnosti svého dalšího projektu a uvidíte, že si výsledky jednoduše zamilujete.

 

Zvuk a produkce v profesionální kvalitě!

Výkonné nástroje pro úpravy zvuku softwaru Pinnacle Studio Ultimate zajistí dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem nebo hudbou. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu. Další možnosti najdete v obchodu Pinnacle Studio, kde můžete zakoupit široký výběr bezplatně použitelných hudebních stop od Triple Scoop Music a ruchů od Muserk.

 

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty.

64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z iPhonu® 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte podporu importu/exportu formátu HEVC (H.265) na procesorech Intel 6. generace a některých kartách NVIDIA. Verze Ultimate také podporuje XAVC, MXF a inteligentní kódování v kvalitě 4K/HD. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

 

NOVÉ zaznamenání videa z více zdrojů a jejich plynulé propojení.

Software Pinnacle Studio vám nabízí nástroje, které usnadní každý krok tvorby videa – od jeho záznamu až po střih. S novou funkcí MultiCam Capture můžete zaznamenat obsah z webové kamery a snímat obrazovku počítače najednou a získat tak synchronizované video a zvuk jediným kliknutím. Můžete zobrazit náhledy vašeho obsahu na jednom místě a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých kanálů. Díky záznamu z více úhlů můžete poté upravit jednotlivé pohledy a vybrat, který úhel se má při přehrávání zobrazit. Objevte širokou škálu kreativních možností, včetně efektů obraz v obraze, nebo rychle přepínejte mezi úhly kamer a dodejte své tvorbě zajímavost a napětí. Je to dokonalá kombinace pro tvorbu poutavých výukových videí, školicích videí, videí z unboxingu a mnoho dalšího. S nástroji úprav a MultiCam Capture vám přinášíme všechny možnosti pro tvorbu poutavých videí, která vaše diváky určitě zaujmou!

 

 

Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení!

Když chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. S vylepšeným programem MyDVD můžete svému videu dát kabát, jaký si zaslouží, a vytvořit vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio Ultimate zahrnuje více než 100 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD, AVCHD a Blu-ray*, přidávat nabídky a dodávat projektům profesionální vzhled je jednodušší než kdy dříve. Se softwarem Pinnacle Studio Ultimate je celý svět vaší obrazovkou a vaše možnosti jsou neomezené.
*Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray lez zakoupit

 

Využijte Pinnacle Studio na maximum!

Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 22, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů.
*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

Objevte dostupnou alternativu ke špičkovým aplikacím pro střih videa.

Pinnacle Studio Ultimate je měřítkem pro výkonnou produkci videa za dostupnou cenu. Software Pinnacle nabízí profesionální nástroje a je špičkou v oboru snadného vytváření domácích projektů s přizpůsobitelnými možnostmi a šablonami, které lze požívat opakovaně.

Objevte špičkové řešení bez předplatného, které vás dostane nejblíže profesionálním výsledkům bez profesionální cenovky. Stačí si koupit software Pinnacle Studio jednou a bude váš napořád. Získejte profesionální výkon a navíc vysoce kvalitní nástroje, které potřebujete, abyste dostali své dovednosti při tvorbě videa na další úroveň.

 

Systémové požadavky
 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Vyžadován 64-bitový operační systém: Doporučeno Windows 10, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
  • Intel Core i7 4th generace a vyšší nebo AMD Athlon A10 a vyšší pro vícekamerový střih
 • 4 GB RAM a více, 8GB a více doporučeno pro vícekamerový střih
 • DirectX kompatibilní grafická karta, doporučeno:
  • NVIDIA GeForce serie 700 / Quadro 600 (Fermi-based) nebo vyšší (pro podporu CUDA je vyžadována karta s touto podporou)
  • ATI Radeon HD serie 5XXX nebo vyšší
  • Intel HD Graphics Ivy Bridge nebo vyšší
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • 3D titulkovač vyžaduje DirectX 11
 • Minimálně 256MB VGA VRAM, 512MB a více doporučeno
 • Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 a vyšší
 • Windows-kompatibilní zvukovou kartu (pro podporu surround náhledu je nutná karta s více výstupy)
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

Formáty pro import

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD (DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV (*), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV
  (*) vyžaduje stažení DivX kodeků
 • Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

 • Disk: AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R or DVD+RW, dual layer)
 • Video: DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP
 • Audio: Dolby® Digital 5.1-kanálový zvuk

 

Příslušenství

 • DVD vypalovací mechanika pro vypalovaní DVD disků
 • BD mechaniku pro vypalování Blu-Ray disků (vyžaduje dokoupení funkce přímo z programu)

Podporované jazyky

 • Čeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Danish, Holandština, Finština, Italština, Japonština, Polština, Ruština, Španělština, Švédština

Produktová specifikace produktu se může časem změnit


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514