Pinnacle Studio 22 Standard ML EU
Kód výrobku: PNST22STMLEU
Vaše cena v Kč s DPH:
1.240,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
1.025,-
Dostupnost:
skladem
 

SW Studio 22 Standard pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, 6 stop, 64-bit architektura, editace videa ze dvou kamer, lokalizováno do češtiny

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

 

Pinnacle Studio 22 standard

Pinnacle Studio™ 22 přináší zkušeným uživatelům i nováčkům dosud nejflexibilnější a nejkreativnější nástroj pro střih videa. Máte po ruce všechno, co potřebujete do začátku – pusťte se tedy do zkoumání softwaru Pinnacle Studio a vytváření jedinečných projektů s využitím tématických šablon nebo stříhejte natočený materiál přímo na vícestopé časové ose. Nechte svoji kreativitu vyniknout s novou funkcí Selektivní barva, zjednodušeným filtrem pro Color Grading a videem na rozdělené obrazovce – funkce MultiCam Capture vám dokonce umožní nahrát současně záznam obrazovky i obraz z webkamery! Vyberte si z knihovny s více než 1500 filtry, efekty a zvukovými stopami s nastavitelnou délkou a pak se snadno podělte o výsledné dílo – online, v některém z běžných formátů, nebo na disku včetně kapitol a nabídek. Díky nejflexibilnějšímu střihovému softwaru Pinnacle Studio snadno vytvoříte filmy, které zaujmou.

 

Výkonný střih na časové ose ve více stopách zajistí dokonalý výsledek!

Software Pinnacle Studio 22 vám nabízí všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření svého příštího filmu. Na časové ose se 6 stopami můžete přetáhnout média a snadno oříznout nebo otočit video a přizpůsobit svůj další projekt. Použijte sofistikované efekty a dejte videům profesionální vzhled – se zjednodušenými nástroji pro odstupňování barev můžete rychle opravit barvy a použít umělecké efekty, podbarví atmosféru vašeho videa! Začněte s úpravou scénáře pro vizualizaci toho, jak se bude příběh odvíjet, a poté na časové osy svůj film sestříhejte. Se zásobníky projektu budou prvky vašeho projektu vždy organizované a můžete spravovat média a přizpůsobit pracovní plochu tak, aby nejlépe odpovídala vašim potřebám!

 

NOVÉ efekty a hudba, která rozezpívá každý projekt!

Vypilujte svůj další film s více než 1500 efekty, animovanými titulky a přechody. S novými základními ovládacími prvky odstupňování barev můžete vylepšit obraz, opravit barvy podbarvit atmosféru a pomocí nové funkce Selektivní barva můžete zvýraznit jednu barvu a přitáhnout pozornost k objektu. Opravte běžné problémy, jako jsou červené oči nebo nesprávné barvy, a uložte nejpoužívanější efekty do části Oblíbené, abyste je snadno našli, až je budete zase potřebovat. Najděte tu pravou hudební stopu k vašemu videu s hudbou z knihovny ScoreFitter a použijte výběr bezplatných zvukových skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 

NOVÉ vzrušující doplňky, které rozhýbou váš další projekt!

Vytvářejte animace ve filmovém stylu snímek po snímku a jděte za hranice běžného střihu videa s funkcí fázové animace. Stačí připojit fotoaparát a využít jeho výkon a jedinečné možnosti objektivu přímo v softwaru Pinnacle Studio. Můžete snadno synchronizovat a kombinovat 2 kamery pro dynamičtější videa pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání videa vybírat ten pravý úhel pohledu. Můžete při přehrávání záznamu přepínat mezi úhly a automaticky zarovnávat klipy pomocí synchronizace zvuku. Kombinujte záznamy z více kamer s efektem Obraz v obraze a přidejte do svého filmu akci. Další krok: Stačí udělat popcorn, uvelebit se a užít si nové video!

 

NOVÉ zaznamenání videa z více zdrojů a jejich plynulé propojení.

Software Pinnacle Studio vám nabízí nástroje, které usnadní každý krok tvorby videa – od jeho záznamu až po střih. S novou funkcí MultiCam Capture můžete zaznamenat obsah z webové kamery a snímat obrazovku počítače najednou a získat tak synchronizované video a zvuk jediným kliknutím. Můžete zobrazit náhledy vašeho obsahu na jednom místě a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých kanálů. Díky záznamu z více úhlů můžete poté upravit jednotlivé pohledy a vybrat, který úhel se má při přehrávání zobrazit. Objevte širokou škálu kreativních možností, včetně efektů obraz v obraze, nebo rychle přepínejte mezi úhly kamer a dodejte své tvorbě zajímavost a napětí. Je to dokonalá kombinace pro tvorbu poutavých výukových videí, školicích videí, videí z unboxingu a mnoho dalšího. S nástroji úprav a MultiCam Capture vám přinášíme všechny možnosti pro tvorbu poutavých videí, která vaše diváky určitě zaujmou!

 

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty.

64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Můžete pracovat s videem z iPhonu® 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

 

Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení.

Když dokončíte úpravy a chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha oblíbených formátů pro zobrazení na oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio 22 obsahuje více než 20 stylových a přizpůsobitelných šablon a díky vylepšenému programu MyDVD můžete rychle vytvářet špičkové personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD je snazší než dřív. Se softwarem Pinnacle Studio je celý svět vaší obrazovkou.

 

Využijte Pinnacle Studio na maximum!

Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 22, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů.

*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

 

Systémové požadavky
 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Vyžadován 64-bitový operační systém: Doporučeno Windows 10, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
  • Intel Core i7 4th generace a vyšší nebo AMD Athlon A10 a vyšší pro vícekamerový střih
 • 4 GB RAM a více, 8GB a více doporučeno pro vícekamerový střih
 • DirectX kompatibilní grafická karta, doporučeno:
  • NVIDIA GeForce serie 700 / Quadro 600 (Fermi-based) nebo vyšší (pro podporu CUDA je vyžadována karta s touto podporou)
  • ATI Radeon HD serie 5XXX nebo vyšší
  • Intel HD Graphics Ivy Bridge nebo vyšší
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • 3D titulkovač vyžaduje DirectX 11
 • Minimálně 256MB VGA VRAM, 512MB a více doporučeno
 • Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 a vyšší
 • Windows-kompatibilní zvukovou kartu (pro podporu surround náhledu je nutná karta s více výstupy)
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

Formáty pro import

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV (*), GoPro LRV
  (*) vyžaduje stažení DivX kodeků
 • Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

 • Disk: AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R or DVD+RW, dual layer)
 • Video: DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP
 • Audio: Dolby Digital 2-channel

Příslušenství

 • DVD vypalovací mechanika pro vypalovaní DVD disků

Podporované jazyky

 • Čeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Danish, Holandština,  Finština, Italština, Japonština, Polština, Ruština, Španělština, Švédština

Produktová specifikace produktu se může časem změnit


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514