Pinnacle Studio 22 Plus ML EU
Kód výrobku: PNST22PLMLEU
Vaše cena v Kč s DPH:
2.050,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
1.694,-
Dostupnost:
skladem
 

SW Studio 22 Plus pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD, editace 3D, 24 stop, Dolby 5.1 kodek, 64-bit architektura, editace videa ze čtyř kamer, funkce sledování pohybu, lokalizováno do češtiny

Kniha Studio JP Doporučujeme: Kniha Josef Pecinovský - Pinnacle Studio 21

 

tip

 

Pinnacle Studio 22 Plus

Popusťte uzdu své kreativitě s profesionálními nástroji pro střih videa a zvuku v softwaru Pinnacle Studio™ 22 Plus. Pinnacle Studio zjednodušuje střih a umožňuje vám rychle používat potřebné nástroje s výkonem a kreativitou, jaké očekáváte. Stříhejte filmy na vícestopé časové ose a dodejte jim vzhled z velkých pláten pomocí více než 1800 filtrů a efektů, střihu záznamů z více kamer, záznamu obrazovky a dalších funkcí! Dosahujte ohromujících výsledků se základním filtrem pro Color Grading a přidejte do obrazu pohyb díky rozdělené obrazovce a zlepšenému ovládání sledování pohybu! O výsledek se můžete snadno podělit – online, v některém z oblíbených formátů souborů, nebo na disku včetně kapitol a nabídek. Vytvořte svá dosud nejlepší videa a prozkoumejte nové kreativní možnosti v softwaru Pinnacle Studio Plus.

 

 Výkonné vylepšené úpravy na časové ose vám odborně pomohou při práci.

S novým intuitivním uživatelským rozhraním programu Pinnacle navrženým pro zjednodušení střihu videa můžete využít potřebné nástroje s očekávaným výkonem a přesností. Přizpůsobením a použitím kreativních efektů své produkci dodáte profesionální vzhled. Přesné ovládací prvky na časové ose s 24 stopami pomohou plynulému vyprávění příběhu. Nyní můžete k přetažení na časovou osu také přesně vložit klipy s novými úpravami se třemi a čtyřmi body. S novým základním odstupňováním barev můžete rychle opravit barvy a pomocí uměleckých efektů podbarvit atmosféru videa. Přidejte do svým videí pohyb s funkcí Posuvník a lupa, vytvářejte překrývající se efekty nebo vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti, nebo nově uložte dokončené projekty jako šablony pro urychlení práce v budoucnu! Se softwarem Pinnacle Studio Plus jsou střih a produkce v profesionální kvalitě snadné.

 

NOVÉ efekty a hudba, která rozezpívá každý projekt.

Pokud hledáte kreativitu, začněte s více než 1800 profesionálními efekty. Jděte nad rámec opravování běžných problémů videa – proměňte šedé nebe na modré a získejte to nejlepší světlo pro každou scénu! S ovládacími prvky odstupňování barev můžete podbarvit atmosféru a pomocí nové funkce Selektivní barva můžete zvýraznit objekt. Užijte si přesné načasování s ovládacími prvky založenými na klíčových snímcích a vyberte si přizpůsobené téma ze sbírky šablon koláží, díky kterým vystihnete perfektní svatbu, sportovní událost, prázdniny nebo sci-fi pomocí několika kliknutí. Navíc můžete vyhledat pro své video ten správný hudební doprovod nebo přidat zvukovou stopu z naší bezplatné hudební knihovny a sledovat, jak se zvuková stopa automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 

Profesionální nástroje pro profesionální produkci.

Ve svém dalším díle můžete snadno synchronizovat a kombinovat až 4 kamery pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání vybírat správný úhel pohledu. Pomocí vylepšené funkce Sledování pohybu přidejte titulky nebo grafiku k pohyblivému popisku nebo objektu, vytvářejte úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávejte lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí barevného klíčování. Se všemi těmito úžasnými nástroji pro úpravy budete mít po ruce vše, co potřebujete k vytvoření svého dosud nejlepšího filmu!

 

Zvuk v profesionální kvalitě váš projekt oživí!

Výkonné zvukové nástroje v softwaru Pinnacle Studio 22 Plus se postarají o dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem nebo hudbou. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty.

64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z iPhonu® 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte podporu HEVC (H.265) v procesorech Intel 6. generace nebo některých kartách NVIDIA. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

 

NOVÉ zaznamenání videa z více zdrojů a jejich plynulé propojení.

Software Pinnacle Studio vám nabízí nástroje, které usnadní každý krok tvorby videa – od jeho záznamu až po střih. S novou funkcí MultiCam Capture můžete zaznamenat obsah z webové kamery a snímat obrazovku počítače najednou a získat tak synchronizované video a zvuk jediným kliknutím. Můžete zobrazit náhledy vašeho obsahu na jednom místě a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých kanálů. Díky záznamu z více úhlů můžete poté upravit jednotlivé pohledy a vybrat, který úhel se má při přehrávání zobrazit. Objevte širokou škálu kreativních možností, včetně efektů obraz v obraze, nebo rychle přepínejte mezi úhly kamer a dodejte své tvorbě zajímavost a napětí. Je to dokonalá kombinace pro tvorbu poutavých výukových videí, školicích videí, videí z unboxingu a mnoho dalšího. S nástroji úprav a MultiCam Capture vám přinášíme všechny možnosti pro tvorbu poutavých videí, která vaše diváky určitě zaujmou!

 

 

Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení.
 

Když dokončíte úpravy a chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha oblíbených formátů pro zobrazení na oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio 22 Plus obsahuje více než 50 stylových a přizpůsobitelných šablon a díky vylepšenému programu MyDVD můžete rychle vytvářet špičkové personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD  je snazší než dřív. Se softwarem Pinnacle Studio je celý svět vaší obrazovkou.

 

Využijte Pinnacle Studio na maximum!

Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 22, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů.

*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

Systémové požadavky
 • Pro instalaci, registraci a aktualizaci programu je nutné internetové připojení. Pro používání programu je nutná registrace.
 • Vyžadován 64-bitový operační systém: Doporučeno Windows 10 recommended, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 nebo AMD A4 3.0 GHz a vyšší
  • Intel Core i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší je vyžadován pro formát AVCHD & Intel Quick Sync Video
  • Intel Core i7 4th generace a vyšší nebo AMD Athlon A10 a vyšší pro vícekamerový střih
 • 4 GB RAM a více, 8GB a více doporučeno pro vícekamerový střih
 • DirectX kompatibilní grafická karta, doporučeno:
  • NVIDIA GeForce serie 700 / Quadro 600 (Fermi-based) nebo vyšší (pro podporu CUDA je vyžadována karta s touto podporou)
  • ATI Radeon HD serie 5XXX nebo vyšší
  • Intel HD Graphics Ivy Bridge nebo vyšší
 • HEVC (H.265) podpora vyžaduje Windows 10 a podporu hardwaru v PC
 • 3D titulkovač vyžaduje DirectX 11
 • Minimálně 256MB VGA VRAM, 512MB a více doporučeno
 • Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 a vyšší
 • Windows-kompatibilní zvukovou kartu (pro podporu surround náhledu je nutná karta s více výstupy)
 • 8 GB volného místa na HDD pro instalaci

Formáty pro import

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované DVD tituly (vč. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV (*), GoPro LRV
  (*) vyžaduje stažení DivX kodeků
 • Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

 • Disk: AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R or DVD+RW, dual layer)
 • Video: DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP
 • Audio: Dolby Digital 2-channel

Příslušenství

 • DVD vypalovací mechanika pro vypalovaní DVD disků

Podporované jazyky

 • Čeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Danish, Holandština,  Finština, Italština, Japonština, Polština, Ruština, Španělština, Švédština

Produktová specifikace produktu se může časem změnit

 


 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514