Pinnacle Studio 21 Ultimate Classroom License 15+1
Kód výrobku: LCPNST21ULMLCRA
Vaše cena v Kč s DPH:
12.340,-
Vaše cena v Kč bez DPH:
10.198,-
Dostupnost:
není skladem
 

SW Studio 21 Ultimate pro střih videa na PC, podpora HD + AVCHD,4K Ultra HD, XAVC S, MXF, DVCPRO HD, editace 3D, neomezeně stop, Dolby 5.1 kodek, 64-bit architektura, editace videa ze šesti kamer, sledování pohybu včetně rozmazání, lokalizováno do češtiny, školní licence (15 výukových PC + 1učitel)

 

 

Školní licence pro 15 studentských PC + 1 PC učitele

tip

 

S produktem Pinnacle Studio™ 21 Ultimate získáte výkon, kreativitu a možnosti k tomu, abyste mohli svá videa stříhat jako profesionálové. Stříhat můžete přesně a bez omezení počtu stop v rozlišení HD a 4K s využitím profesionálních nástrojů, včetně střihu záznamů z více kamer, softwaru pro záznam obrazovky, nové funkce rozdělené obrazovky a sofistikovaných nástrojů pro úpravu zvuku. Nové možnosti 3D titulků a ohromující efekty pomohou proměnit vaše videa na barevné animace s plynulými přechody mezi scénami. Užijte si více než 2000 kreativních efektů a navíc špičkové efekty od NewBlue pro vylepšení každého snímku, nápravu nedokonalostí a stabilizaci roztřeseného záznamu. Výsledek můžete vypálit na disky s nabídkami, nahrát přímo na sociální sítě nebo exportovat do mnoha oblíbených formátů. Máte svou vizi, nyní je čas proměnit ji na skutečnost se softwarem Pinnacle Studio 21 Ultimate.

 

Nové funkce
 • NOVÉ kreativní efekty! Užijte si filtry, efekty a mnoho dalšího!
  Software Pinnacle Studio 21 je plný vysoce výkonných funkcí, se kterými můžete stříhat video na profesionální úrovni. Můžete vytvářet působivá videa v rozlišení HD nebo sdílet nejlepší momenty z cest a zobrazit videa z více zdrojů najednou díky nové funkci rozdělené obrazovky. Oživte svá média způsoby, o kterých jste ani nesnili. Pomocí nového přechodu morfování můžete transformovat jeden obrázek, tvar nebo sekvenci na druhý a vytvořit tak plynulý přechod mezi scénami. Experimentujte s novými filtry Malování, vytvořte komiks nebo efekt vodových barev a během chvilky převeďte video na animaci. Vaše kreativní možnosti a přizpůsobení jsou se softwarem Pinnacle Studio 21 Ultimate neomezené.

 • Vylepšení! Střih na časové ose s neomezeným počtem stop.
  Pinnacle Studio 21 představuje nové uživatelské rozhraní, které zjednodušuje střih a umožňuje vám rychle používat potřebné nástroje se silou a přesností, jaké očekáváte. Můžete přizpůsobit a použít sofistikované efekty, které vašim videům dají profesionální vzhled – i při práci s videem v rozlišení HD a 4K. Můžete stříhat neomezený počet stop s přesným ovládáním způsobu, jakým vyprávíte svůj příběh, dokonce můžete upravit kláveskové zkratky a pracovní plochu. Můžete vytvářet překrývající se efekty nebo vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti a dodávat videům pohyb s funkcí Posuvník a lupa. Nyní můžete uložit dokončené projekty jako šablony pro urychlení práce na budoucích projektech! Pinnacle Studio je editor videa navrženy pro přizpůsobení projektů podle preferencí, abyste mohli provádět úpravy jako profesionálové.

 • NOVÉ efekty, které ohromí vaše publikum.
  S více než 2000 efekty v profesionální kvalitě a 1000 dalšími prémiovými efekty od NewBlue je software Pinnacle Studio 21 Ultimate ideální volbou pro neomezenou kreativitu. S výkonnými a profesionálními efekty můžete opravovat běžné problémy videa, stabilizovat roztřesené záznamy, přeměnit šedé nebe na modré a mnohem více. Můžete získat nejlepší nasvícení u každé scény, změnit celou náladu spolu s titulky a překryvy nebo přidat zábavnou stopu a zvýšit hlasitost. S rozšířenou nabídkou přechodů a nových možností 3D titulků můžete vytvářet videa, která budou vypadat jako filmové trháky. Potěší také nová funkce korekce širokoúhlého objektivu, která rychle odstraní geometrické zkreslení. Vyzkoušejte si je, vylepšete své video a nechte se překvapit výkonem, ovládáním a přesností softwaru Pinnacle Studio 21 Ultimate.

 • BONUS! Verze Ultimate je plná funkcí, výkonu a kreativních ovládacích prvků.
  Software Pinnacle Studio 21 Ultimate je nabitá funkcemi, které potřebujete k vytvoření svého příštího filmu. Můžete vytvářet ohromující 360° videa, přidávat titulky a prozkoumávat své video ze všech úhlů. Exportujte a přehrávejte video na 360° videopřehrávači nebo nastavte úhly pohledu a převeďte video na standardní formát pro sdílení na velké obrazovce. Pracujete se záznamem z více kamer? Můžete snadno synchronizovat a kombinovat až 6 kamer pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání videa vybírat ten správný úhel pohledu. Můžete sledovat, popsat nebo rozmazat objekt pomocí funkce Sledování pohybu, vytvářet úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávat lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí efektu barevného klíčování. Se všemi těmito profesionálními nástroji pro úpravy budete mít po ruce vše, co potřebujete k vytvoření svého dosud nejlepšího filmu!

 • NOVINKA! NewBlue Effects: Neomezená kreativita pouze ve verzi Ultimate!
  Nechte se inspirovat sbírkou špičkových efektů od NewBlue FX – exkluzivně pro verzi Ultimate – a užijte si střih videa bez hranic. Stříhejte jako profesionál s pomocí více než 1000 předvoleb v profesionální kvalitě od špičky na trhu NewBlue FX. Přidejte svým videoprojektům důraz se selektivním zaostřením, selektivními barvami a selektivními odstíny s více než 100 předvolbami NOVÝCH efektů Video Essentials 5. Dostaňte ze svého videa to nejlepší a odstraňte roztřesení z ručních záběrů pomocí nových stabilizačních nástrojů NewBlue. Můžete opravit video a eliminovat všechny drobné nedokonalosti, použít korekci zkreslení objektivu, převést den na noc, vytvořit odrazy, vylepšit barvy a mnoho dalšího. Rozšiřte vizuální a grafické možnosti svého dalšího projektu a uvidíte, že si výsledky jednoduše zamilujete.

 • Zvuk a produkce v profesionální kvalitě!
  Výkonné nástroje pro úpravy zvuku softwaru Pinnacle Studio Ultimate zajistí dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem nebo hudbou. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu. Další možnosti najdete v obchodu Pinnacle Studio, kde můžete zakoupit široký výběr bezplatně použitelných hudebních stop od Triple Scoop Music a ruchů od Muserk.

 • Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty.
  64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z iPhonu® 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte podporu importu/exportu formátu HEVC (H.265) na procesorech Intel 6. generace a některých kartách NVIDIA. Verze Ultimate také podporuje XAVC, MXF a inteligentní kódování v kvalitě 4K/HD. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

 • Software po záznam obrazovky zjednoduší váš příští projekt.
  Snadno použitelný software pro záznam obrazovky nahrává obsah přímo z obrazovky a zachytí systémové zvuky i zvuk z mikrofonu. Vytvářejte na obrazovce obsah, který chcete přidat do filmů, prezentací nebo výukových videí a nahrávejte celou obrazovku, okno nebo oblast obrazovky. Tyto soubory můžete rychle přetáhnout na časovou osu, začlenit je do projektu a nahrát výsledný film na sociální média pro snadné zobrazení a sdílení.

 • Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení!
  Když chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio Ultimate zahrnuje více než 100 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD, AVCHD a Blu-ray*, přidávat nabídky a dodávat projektům profesionální vzhled je jednodušší než kdy dříve. Se softwarem Pinnacle Studio Ultimate je celý svět vaší obrazovkou a vaše možnosti jsou neomezené.
  *Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray je nutné dokoupit, podpora Full HD, 4k nelze na BD exportovat

 • Využijte Pinnacle Studio na maximum!
  Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!
  Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 21, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů.
  *Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 • Objevte dostupnou alternativu ke špičkovým aplikacím pro střih videa.
  Pinnacle Studio Ultimate je měřítkem pro výkonnou produkci videa za dostupnou cenu. Software Pinnacle nabízí profesionální nástroje a je špičkou v oboru snadného vytváření domácích projektů s přizpůsobitelnými možnostmi a šablonami, které lze požívat opakovaně.

  Objevte špičkové řešení bez předplatného, které vás dostane nejblíže profesionálním výsledkům bez profesionální cenovky. Stačí si koupit software Pinnacle Studio jednou a bude váš napořád. Získejte profesionální výkon a navíc vysoce kvalitní nástroje, které potřebujete, abyste dostali své dovednosti při tvorbě videa na další úroveň.

Základní funkce
 • Sledování pohybu s možností rozmazání objektu (pouze ve verzi Ultimate)

 • Tvorba fázové animace

 • Optimalizace pro procesory Intel 6 generace a podpora formátu HEVC (H.265)

 • Editace 360°videa

 • Nové efekty NewBlueFX Video Essentials III

 • Editace záznamu videa z více kamer

 • Editace videa na časové ose s neomezeným počtem stop

 • Práce se zvukem a hudbou

 • Záznam dění na obrazovce přes aplikaci Live Screen Capture

 • DVD authoring v aplikaci Pinnacle MyDVD

 • Podpora 4K Ultra HD videa a 360° videa

 • Obsahuje více jak 2000 efektů, titulků a šablon

Minimální systémové požadavky
 • Nutné připojení k internetu pro instalaci a registraci sw a pro stahování aktualizací. Pro používání programu je nutná registrace!

 • Windows® 10 (doporučené), Windows® 8.x, Windows® 7, důrazně doporučena 64-bitová verze OS

 • Intel® Core™ i3 nebo AMD A4 3.0 GHz or higher a vyšší; Intel® Core™ i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší vyžadováno pro formát AVCHD™ a Intel Quick Sync Video; Intel® Core™ i7 nebo AMD Athlon A10 nebo vyšší pro editaci videa z více kamer

 • 4 GB RAM a více, 8 GB RAM a více doporučeno pro editaci videa z více kamer

 • DirectX® kompatibilní grafická karta, doporučeno:

  - NVIDIA GeForce série 200 a vyšší (s podporou CUDA)

  - ATI™ série 4xxx a vyšší

  - Intel® GMA X3000 a vyšší

 • Podpora HEVC (H.265) vyžaduje hardware PC nebo grafickou kartu s podporou tohoto kodeku

 • minimálně 256 MB VGA VRAM, doporučeno 512MB VRAM

 • Minimální rozlišení obrazovky: 1024 x 768 a vyšší

 • Windows®-kompatibilní zvuková karta (pro náhled prostorového zvuku je vyžadována zvuková karta s podporou prostorového zvuku)

 • 8 GB HDD volného místa na pevném disku pro instalaci
 • Pokud není k dispozici DVD-ROM pro instalaci je možné instalaci stáhnout

Dopručené vybavení
 • DVD vypalovací mechanika pro tvorbu DVD a AVCHD™ disků
Možnosti nahrávání
 • Nahrávání z DV, HDV a Digital8 kamer (vyžaduje port FireWire v PC)

 • Nahrávání z analogových zdrojů videa jako 8 mm, HI 8, VHS, SVHS, VHS-C, SVHS-C, nebo VCRs (NTSC/PAL/SECAM) (vyžaduje kompatibilní Dazzle hardware)

 • Import z AVCHD™ a dalších kamer, digitálních fotoaparátů, mobilních telefonů a dalších

Formáty pro import
 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Non-encrypted DVD titles (incl. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV, XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S

 • Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA

 • Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export
 • AVCHD™, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R nebo DVD+RW, DL)

 • Apple® iPod®/iPhone®/iPad®/TV, Sony® PSP®/PS3/PS4, Nintendo® Wii™, Microsoft® Xbox® kompatibilní formáty

 • DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, HEVC (H.265, H.264), DivX Plus® MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S

 • Dolby® Digital 5.1-kanálový zvuk

Podpora Blu-Ray
 • Vyžaduje zakoupení samostatně prodávaného produktu přímo z programu Pinnacle Studio 21

 • Vyžaduje Blu-ray vypalovací mechaniku

 • Podpora FullHD, export 4K není podporován
Lokalizace
 • čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, italština, japonština, polština, ruština, španělština a švédština

 

Specifikace produktu se mohou bez upozornění kdykoli změnit!

 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514